Naš Varešak i košarkaški reprezentativac, Kenan Kamenjaš, je u dresu Budućnosti igrao meč 16. kola ABA lige. Budućnost je rezultatom 75:86 savladala domaću Krku i došla do četvrte uzastopne pobjede u ovom takmičenju.

Budućnost je od samog početka nametnula svoj stil igre i jasno pokazala da u ovom meču želi ostvariti pobjedu. Takvim pristupom su već gosti iz Crne Gore imali prednost od 18 poena i na zasluženi odmor otišli pri rezultatu 38:56.

U drugom poluvremenu odnosno u preostale dvije četvrtine, Kamenjaš i saigrači su čuvali stečenu prednost i na kraju slavili sa

Kamenjaš je na terenu proveo 21 minutu uz učinak od 17 poena (7/8 slobodno bacanje, 4/7 šut za dva poena, 0/0 šut za tri poena). 11 skokova (sedam defanzivnih, četiriofanzivna) i dvije asistencije.