Obavještavamo naše čitaoce i pratioce da je raspisan Javni konkurs za prijem radnika u JPU “Dječije obdanište Vareš”.

JPU “Dječije obdanište Vareš“ raspisuje:

JAVNI KONKURS

Za radno mjesto zdravsteni radnik (njegovatelj/ica) u jasličkoj grupi u JPU ”Dječije obdanište Vareš” Vareš na određeno vrijeme – 12 mjeseci – 1 (jedan) izvršilac

I – OPIS POSLOVA

Mjesto rada: Javna predškolaska ustanova“Dječije obdanište Vareš“
Radno vrijeme: 40 sati sedmično
Visina osnovne plaće: 891,00 KM

Opis poslova za radno mjesto njegovatelj/ica u jasličkoj grupi (zdravstveni radnik):
-Poslovi njege i brige djece jasličke i vrtićke dobi;
-Nadziranje i predlaganje mjera za poboljšanje sanitarno-higijenskih uslova rada u vrtiću;
-Povezivanje vrtića sa odgovarajućim zdravstvenim službama u lokalnoj zajednici;
-Saradnja sa roditeljima;
-Stručno usavršavanje;
-Priprema i vođenje dokumentacije;
-Ostali poslovi po potrebi.

II – USLOVI ZA IZBOR KANDIDATA

Opšti uslovi za zasnivanje radnog odnosa:
-da je državljanin/ka Bosne i Hercegovine,
– da je osoba starija od 18 godina,
– da je zdravstveno sposoban/na za obavljanje poslova na koje se prijavljuje,
– da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak.

Posebni uslovi za zasnivanje radnog odnosa:
Stručna sprema SSS /VŠ/VSS medicinskog usmjerenja
Najmanje 6 mjeseci radnog iskustva u struci
Položen stručni ispit

Prijave sa traženi dokazima i naznakom “Prijava na konkurs – NE OTVARAJ” dostaviti u roku od osam dana na adresu Javna predškolska ustanova “Dječije obdanište Vareš” Zvijezda br. 222, 71330 Vareš.

Za sve dodatne informacije pozvati na broj 032/843-336 ili se javiti na mail obdaniste.vares@bih.net.ba.

Exit mobile version