Sloga Meridian sjajno je otvorila završni dio sezone u WWin ligi Bosne i Hercegovine, pobjedivši Tuzla City rezultatom 3:1 u 23. kolu.

Dobojlije su dominirale tokom cijelog susreta, a uz sjajnu igru Vidića ostvarile su zasluženu pobjedu. Sa 12. pobjedom ove sezone, Sloga potvrđuje svoj status ozbiljnog kandidata za kvalifikacije za Konferencijsku ligu iduće sezone.

Vidić je ponovo briljirao, donoseći Slogi vodstvo u 12. minuti, do kraja poluvremena gol za domaćina postiže i Srđan Grabež. U nastavku, Boris Varga je postigao treći gol za Slogu, dok su gosti uspjeli samo smanjiti zaostatak eurogolom Hadžića u 80. minuti susreta.

Danas se igraju još dva susreta 23. kola: Zrinjski će dočekati Željezničar u 16 sati, dok će Sarajevo i GOŠK odigrati svoj susret na Koševu u 20:45 sati.